• Wij wisten dat Jan al een flinke poos ziek was. Maar we wisten ook dat Jan sterk was, dat Jan nog steeds graag bij zijn RVW kwam en dat Jan daar voor zou blijven vechten. Die strijd heeft Jan afgelopen donderdag op moeten geven. Jan is donderdag op 78-jarige leeftijd overleden. Een clubicoon zoals je die nog maar zelden ziet, een rasvrijwilliger die werkelijk altijd klaar stond voor onze club. Door zijn ziekte moest hij de laatste jaren wel een stapje terug doen, maar Jan dacht daar dikwijls iets anders over. Tot het laatst bleef Jan zich inzetten voor zijn club, hij deed wat hij kon.  

    We gaan Jan enorm missen.

    Woensdag 12 augustus nemen we afscheid van Jan. De afscheidsplechtigheid is om 14:15 uur in de aula van crematorium Moscowa te Arnhem. Het was de wens van Jan om na de plechtigheid gezamenlijk het glas te heffen in de kantine van RVW.